Záruční a pozáruční servis

V našem autoservisu neztrácíte záruku na Váš vůz!

Ušetřete peníze i čas! Se svým vozidlem, které máte ještě v záruce, nemusíte jezdit pouze do autorizovaných servisů. Díky blokové výjimce EU máte možnost volby, v jakém autoservisu se budete o své auto starat.

I když tedy náš autoservis není autorizovaný, svůj pravidelný servis zde můžete provádět a záruku na svůj vůz netratíte!

 

O váš vůz se postaráme bez ztráty záruky:

Co znamená bloková výjimka Evropské unie:

„Bloková výjimka“ obsahuje řadu opatření, které zákazníkům autoservisů usnadňují využití práva vyplývajícího ze společného trhu EU využít cenových rozdílů mezi jednotlivými soutěžiteli na trhu a vybrat si svého poskytovatele servisních služeb tak, jak je pro něj výhodné.

To znamená, že i pro svůj záruční či pozáruční servis si můžete vybrat jakýkoliv autoservis. I ten, který není „autorizovaný“, ale splňuje požadavky na kvalitu a certifikace. Autoservis Krenda Vám díky tomu dokáže nabídnout úplně stejné a kvalitní služby a o záruku svého vozu u nás nepřijdete.

U pozáručních oprav pak hodnota Vašeho vozu neklesá rychleji, protože servisujete svůj vůz, jako byste jezdil do „autorizovaného“ servisu! 

Aktuální info:

Co se u nás děje:

Kontakty:

Obraťte se na nás

Po-Pá: 7 - 16 hod

Platby přijímáme pouze v hotovosti!

Reference

Jak nás vidí naši zákazníci