Oprava čelního skla

Provádíme výměnu čelních, bočních a zadních autoskel na všechny typy vozidel. Nabízíme vysoce kvalitní homologovaná skla západní provenience. U čelních a zadních skel je doba setrvání vozu v opravě a objem práce závislá na typu zasklení.

Rozlišujeme dva základní typy zasklení vozidel:

Tzv. "do gumy"

Nejstarší způsob zasklívání čelního autoskla. Najdeme ho u starších vozů a v dnešní době jsou takto zaskleny jen vozy tuzemské produkce (Škoda Favorit či Felicia) a některé nákladní vozy a autobusy. Tento typ zasklení je při demontáži a montáži časově méně náročný a výměna autoskla je většinou prováděna na počkání. Ceny výměny jsou individuální pro každé vozidlo a jsou podstatně nižší než u lepených skel.

Lepení

Autosklo je nalepeno přímo na rám karoserie vozidla. V dnešní době je takto zaskleno 99% vozidel. Demontáž i montáž je časově i odborně náročná a standardně trvá 5 hodin. Naše firma používá vynikající, léty osvědčenou tzv. primerovou technologii, kdy je před vlastním lepením autoskla, rám i sklo chemicky ošetřeny a tím je zabráněno nebezpečí vzniku koroze na rámu karoserie a je garantována těsnost čelního nebo zadního autoskla. Tuto technologii rovněž využívají automobilové koncerny při výrobě vozu. Rovněž při demontáži používáme náročnější, ale stále nejpřesnější metodu vyřezávání strunou, která, na rozdíl od různých druhů vyřezávaček, minimalizuje riziko poškození rámu (poškrábání) a tím budoucí korozi.

Součástí opravy je také ekologická likvidace starého skla.

Aktuální info:

Co se u nás děje:

Kontakty:

Obraťte se na nás

Po-Pá: 7 - 16 hod

Platby přijímáme pouze v hotovosti!

Reference

Jak nás vidí naši zákazníci