Hlavní menu

Купить новостройку с отделкой. Где купить однокомнатную квартиру в новостройке? Купить новостройку недорого. Оценка стоимости недвижимости. Какая рыночная оценка недвижимости? Принципы оценки недвижимости. Теплый пол своими руками. Как сделать теплый пол в доме. Монтаж водяного теплого пола. Не включается ноутбук. Скажите почему не включается ноутбук. Ноутбук включается и сразу выключается. Быстрый кредит наличными. Где быстро взять кредит без справок. Оформить быстрый кредит. Топ wow сервера. Где скачать последний клиент wow? Самый лучший сервера world of warcraft. Ленточная пилорама цена. Ленточная пилорама своими руками чертежи. Скачать чертежи ленточной пилорамы. Аренда квартир без посредников. Длительная аренда квартир без посредников и прочих. Аренда однокомнатной квартиры.

KONTAKT

Autoservis Krenda
Rybkova 35
Brno 602 00
Tel : 541 211 917
IČ: 29371937, DIČ: CZ29371937
 
Sídlo :
(korespondenční adresa)
 
Ríšova 1018/26
Žebětín
Brno 641 00
 

Kde nás najdete

,

Rady a tipy

Upevnění střešního boxu

K upevnění boxu na střechu není potřeba žádná zkušenost poradí si i člověk, který přijde k boxu poprvé. Na internetu jsou k vidění různá videa s názornými postupy, vy si ale nemusíte dělat starosti, protože vám vše rádi vysvětlíme a ukážeme osobně. Pro ty, kteří i tak chtějí či potřebují písemný postup máme následující popis. Box položíte na střešní nosič, poté jej otevřete z jedné strany a posunete (4)úchyty na daný nosník z každé strany, tak aby na něm seděly a daly se dotáhnout. Po dotažení koleček, každého úchytu, čelisti sevřou ližinu nosníku a box je takto připraven pro naložení vašich zavazadel. Starší modely boxů mají jiný úchyt, který zde neuvádíme.

Střešní nosiče

Nosiče neboli příčníky se připevňují na hagusy neboli podélníky, které jsou připevněny na střeše od výrobce. Záleží na velikosti vozu, protože od toho se odvíjí šíře příčníků. Pokud máte sedan nebo hatchbag, musíte mít nosič neboli zahrádku svoji. Každý výrobce má jinak vyřešeno uchycení na střeše a liší se to mnohdy model od modelu a rokem výroby vozu. Žádný univerzální model neexistuje. Někteří výrobci dělají na některé typy univerzální, nosič většinou stejně pořádně nedrží a hrozí jeho vytržení i s boxem.

Zabezpečení střešního boxu

Přestože je box zamykací hrozí jeho odcizení. Proto radíme nenechávat věci přes noc uvnitř boxu, a také na odlehlých místech. Dále nabízíme zapůjčení bezpečnostního alarmu, který se spustí při hýbání s boxem.

Na co ještě dát pozor

Pokud vlastníte vyšší vůz je potřeba dát si pozor při vjezdech do garáží obchodních center, jelikož většinou při stavbách těchto center nikdo neuvažoval o tom, že někdo bude na střechu vozu upevňovat box či kola. Průjezd je pak provázen nárazem a následným poškozením boxu v horším případě zablokováním vozu většinou mezi světli nebo prvky klimatizace či odsávání. Proto doporučujeme pokud máte na střeše box či kola parkovat radši na venkovních parkovištích.